Stírací mapa světa Travel Map Letters World

SklademDostupnost:

Stírací mapa světa Travel Map Letters World

vyberte si variantu

Cena
bez DPH
Cena
s DPH
  809  890 
Množství:
ks
  1 536  1 690 
Množství:
ks
  1 536  1 690 
Množství:
ks

Popis produktu

Stírací mapa „Travel Map Letters” není jen tak obyčejná mapa. Státy tu totiž najdeš v podobě písmen, díky kterým si mapa získává
velkou popularitu. Čím víc zemí navštívíš, tím bude tvá stírací mapa pestřejší. Pokud hledáš zajímavý interiérový doplněk, zkrátka něco extra, jsi tu správně.

Odhal svět od A do Z! Stírací mapa světa „Travel Map Letters” se od ostatních map liší svým originálním designem. Země jsou provedené v podobě písmen, což mapě dodává moderní šmrnc. Setři stříbrnou vrstvu písmen a stát se ti objeví v pestrých barvách. Syté a veselé odstíny na tmavém pozadí mapy doslova přitahují pozornost.

Stírací mapa „Travel Map Letters” se skvěle vyjímá na stěně obýváku, pokoje nebo kanceláře. Tenhle cestovatelský kousek potěší nejen tebe, ale i tvé přátele a blízké. Patří totiž mezi unikátní dárky, které vyrazí dech každému cestovateli.

 
Související zboží


Napište nám
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Doporučte nás


Prodejna Olomouc
Prodejna Olomouc
Kontakty
Excart Maps s.r.o.
Kubelíkova 329, 779 00 Bystrovany
e-mail: info@kralovstvimap.cz
tel: 733 540 183, 737 301 352
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
JavaScript musí být povolen