Barový globus Olive Green 40 cm

do měsíce

7 600  s DPHCena:
Množství:
ks
Barový globus Olive Green 40 cm

Popis produktu

Kvalita, tradice, poctivá práce, smysl pro detail... I tak lze popsat vyhlášeného výrobce barových glóbů Zoffoli. Historie firmy sahá až do roku 1949, kdy začal italský řemeslník Italo Zoffoli na soustruhu vyrábět své první glóby. Od té doby se z malé rodinné firmy stala světoznáma značka s nezaměnitelným stylem, jejíž glóby je objevili i ve filmech jako Nespoutaný Django. Glóby jsou perfektním doplňkem do obývacího pokoje či studovny.

Hledáte-li kvalitní stylový výrobek jako dekoraci do pracovny či obývacího pokoje, pak je barový globus tou správnou volbou. Kdekoliv jej umístíte, stane se středem pozornosti.

Dovnitř glóbu lze umístit 2 až 3 lahve a až 9 sklenic. Koule glóbu je plně pohyblivá okolo poledníku v zavřeném i otevřeném stavu. Podstavec je vyroben z ručně opracovaného masivního dřeva a opatřen kolečky pro snadnou manipulaci.
  • celkové rozměry 55 x 55 x 93 cm
  • průměr koule 40 cm
  • mapová kresba v historizujícím stylu ze 16. století
  • uvnitř dlóbu lze skladovat lahve o průměru maximálně 8 cm
Související zboží


Napište nám
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Doporučte nás


Prodejna Olomouc
Prodejna Olomouc
Kontakty
Excart Maps s.r.o.
Kubelíkova 329, 779 00 Bystrovany
e-mail: info@kralovstvimap.cz
tel: 733 540 183, 737 301 352
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
JavaScript musí být povolen